Exitium | Transport zwłok z zagranicy

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprowadzaniu zmarłych do Polski i transporcie zwłok osób zmarłych w Polsce do kraju pochodzenia. Po otrzymaniu upoważnienia do działania w Państwa imieniu załatwiamy wszelkie formalności związane z krajowym i międzynarodowym transportem zmarłych, w tym między innymi:
 
• uzyskanie wymaganych dokumentów w urzędach na terenie kraju takich jak zezwolenie polskiego starosty i państwowego inspektora sanitarnego na sprowadzenie zwłok z zagranicy;
• uzyskanie dokumentów za granicą w tym między innymi zaświadczenia na przewóz zwłok lub prochów od polskiego konsula w państwie w którym nastąpił zgon oraz zezwoleń właściwych organów w danym państwie na wywóz zwłok;
• tłumaczenie dokumentów;
• organizowanie odpraw konsularnych i sanitarnych;
• uzyskanie zgody na przewóz zwłok przez kraje tranzytowe oraz organizowanie odpraw granicznych.
 
Dysponujemy własną chłodnią, krematorium, specjalistyczną flotą samochodów przystosowanych do międzynarodowego transportu zwłok osób zmarłych za granicą, trumnami, urnami oraz innymi akcesoriami pogrzebowymi. W obliczu osobistej tragedii niezmiernie trudno jest skupić się na formalnościach związanych ze sprowadzeniem zwłok do Polski.
 
Po Państwa telefonie nasza firma profesjonalnie, godnie i szybko zorganizuje powrót do domu Państwa najbliższych. To, co nas wyróżnia spośród innych firm to bez wątpienia solidność, staranność w podejściu do bolesnych spraw, które przychodzi nam załatwiać na co dzień i specjalizacja w sprowadzaniu zwłok osób zmarłych z zagranicy do kraju i międzynarodowy transport osób zmarłych w Polsce do innych krajów w Europie. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań rodziny zmarłego.