Exitium | Międzynarodowy transport prochów i zmarłych

Jesteśmy jedną z najstarszych firm pogrzebowych, działamy nieprzerwanie od 1988 r. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym transporcie zmarłych z Anglii, Niemiec, Francji i innych krajów Europy do Polski oraz transporcie zwłok osób zmarłych z Polski do wszystkich europejskich krajów.
 
Transport zwłok z dowolnego kraju w Europie odbywa się do wskazanej przez Państwa miejscowości. W tych trudnych dla Państwa chwilach załatwiamy w Państwa imieniu większość formalności związanych z międzynarodowym transportem zwłok i prochów do i z Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, 24 godziny na dobę.
 
Profesjonalny transport zmarłych z zagranicy to nasza główna działalność ale oczywiście świadczymy również kompleksowe usługi pogrzebowe – dysponujemy profesjonalnym zespołem pracowników, flotą wyspecjalizowanych samochodów do transportu zwłok z zagranicy, własną chłodnią i kaplicą, oferujemy wszelkie akcesoria pogrzebowe i funeralne (trumny, kwiaty, wiązanki, urny, nekrologi, klepsydry).
 
Jesteśmy solidną, profesjonalną, wyspecjalizowaną w sprowadzaniu zwłok osób zmarłych za granicą do Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół, znajomość prawa międzynarodowego, zwyczajów i obrządków w poszczególnych krajach zapewniają godny transport zwłok zmarłego z Anglii, Niemiec, Irlandii, Francji, Belgii, Szwecji, Holandii, Danii, Austrii, Włoch Norwegii, Finlandii, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Czech, Słowacji, oraz Chorwacji, Hiszpanii, Grecji i Portugalii.